[ad_1]

İskenderun LED Aydınlatma
Aydınlatma Tasarımı
Işıksal ölçümleri doğru olarak yapılmış, isocandle, izolux ve renk spektrumları belirlenmiş armatürler ile herhangi bir mekanın kamaşma olmadan aydınlık seviyelerinin ölçülerek projelendirilmesidir.

Özel Ürün Tasarımları
Işık karakteristiklerine uygun, aydınlatma ve endüstriyel tasarımcılarla birlikte flexible, ışıksal verimli, mekana uygun tasarlanmış aydınlatma armatürleridir.

Tarımsal Alan Aydınlatması (Growlight)
Kapalı alan seracılıkta doğru ve ekonomik ışık gereksinimi için uygun ışık dalga boylarının hatasız uygulanmasıyla verimli ürün üretimi sağlayan aydınlatma çözümleridir.

Smart City Aydınlatma
LED çipli aydınlatma sistemlerinin dış mekanlarda ve yollarda, aydınlık seviyesinin belirli saatlerde ayarlanabilir olma özelliği (azaltma- çoğaltma-kapatma), IOT sistemleri aracılığıyla direklerin birbirleri ile haberleşmesinin sağlandığı, direk üzerlerine takılabilir modüler park sensörleri, internet, görüntü algılama, yüz tanıma, istendiğinde dijital pano uygulamasıyla trafik durumu kontrol edilebilir ve istendiğinde bisiklet/otomobiller için şarj ünitesi modülü takılabilir akıllı sistemlerdir.

Ofis Aydınlatma
İnsan odaklı aydınlatma sistemleri ile çalışan sağlığını önceliklendiren, farklı ve şık efektlerle noktasal ve bölgesel aydınlatma sağlayan LED armatürlerdir.

Sportif Alan Aydınlatması
Kapalı ve açık spor alanlarında gerekli noktasal aydınlatma çalışmaları yapılmış, çıkış açıları uygun, direk tipi karma projektörler ve yüksek tavan armatürleri ile gölge faktörü son derece iyi hesap edilmiş, naklen yayın ve video çekimlerine uygun gerekli ışık ısısı (Kelvin) sağlanması gereken LED aydınlatma sistemleridir.

Şehir Aydınlatma Sistemleri
Gerekli yol sınıflarına göre dizayn edilmiş olan, LED Şehir Aydınlatma Armatürleri kamu kurumlarının şartnamelerine göre dizayn edilmiş, reflektör sistemi LED açıları gözün eşik değeri hesaplanmış, zebra etkisi yaratmayacak, yüksek koruma sınıflı (IP) armatürler ile kurulan sistemlerdir.

Peyzaj Alanları Aydınlatması
Peyzaj mimarisine uygun, materyallerin estetik aydınlatmasını sağlayan, yüksek koruma sınıflı (IP), yere gömme, bolard, glob, indirect, wallwasher tarzında dış mekan armatürleridir.

Bina Dış Cephe Aydınlatması
Binanın mimari karakteristiğini ortaya çıkartacak, bina üzerinde mimari ışık efektleri sağlayacak, yüksek koruma sınıflı (IP), çeşitli otomasyon sistemlerine adapte edilebilen, aynı zamanda renk değiştirici özellikte (RGB) bina dış cephe aydınlatma sistemi armatürleridir.

İskenderun LED Aydınlatma İçin Bizimle İletişime Geçin

Aydınlatma Ürünlerimizi İnceleyin

LED İç Aydınlatma

Referanslarımız

Fererbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

FENERBAHÇE Şükrü Saraçoğlu Stadı

İstanbul Havaalanı Aydınlatma

İstanbul Havalimanı

Louvre Müzesi - Paris

Louvre Müzesi

Bilişim Vadisi - Fermada Led Aydınlatma

Bilişim Vadisi

Star Of Bosphorus - Fermada Led Aydınlatma

Star of Bosphorus

Varyap Meridian - Fermada Led Aydınlatma

Varyap Meridian

Büyük Çamlıca Camii

Gebze Teknik Üniversitesi

Molu Mücevherat

İyzico Sanal Pos Ofisi

Raknor

Yılmaz Makine San.Tic. Ltd. Şti.

Karakaya 86

Yunus Emre Kültür Merkezi

İstanbul Fen Koleji

Esenkent Metro

İMES OSB

İstanbul Anadolu Yakası OSB

Greyder

Dr. Ayça Kaya Ofisi

Akplas

Hasparlak Çelik San.Tic

led aydınlatma proje

Van Karayolları Binası

koçak baklava aydınlatma

Gaziantep Koçak Baklava


[ad_2]