Aydınlatma Tasarımı

Işıksal ölçümleri doğru olarak yapılmış, isocandle, izolux ve renk spektrumları belirlenmiş armatürler ile herhangi bir mekanın kamaşma olmadan aydınlık seviyelerinin ölçülerek projelendirilmesidir.

led aydınlatma tasarım

Aydınlatma Verimliliği

Işıksal ölçümleri doğru olarak yapılmış, isocandle, izolux ve renk spektrumları belirlenmiş armatürler ile herhangi bir mekanın kamaşma olmadan aydınlık seviyelerinin ölçülerek projelendirilmesidir.

Özel Ürün Tasarımları

Işık karakteristiklerine uygun, aydınlatma ve endüstriyel tasarımcılarla birlikte flexible, ışıksal verimli, mekana uygun tasarlanmış aydınlatma armatürleridir.

dekoratif led aydınlatma

Tarımsal Alan Aydınlatması (Growlight)

Kapalı alan seracılıkta doğru ve ekonomik ışık gereksinimi için uygun ışık dalga boylarının hatasız uygulanmasıyla verimli ürün üretimi sağlayan aydınlatma çözümleridir.

APOLLO NOVA

Smart City Aydınlatma

LED çipli aydınlatma sistemlerinin dış mekanlarda ve yollarda, aydınlık seviyesinin belirli saatlerde ayarlanabilir olma özelliği (azaltma- çoğaltma-kapatma), IOT sistemleri aracılığıyla direklerin birbirleri ile haberleşmesinin sağlandığı, direk üzerlerine takılabilir modüler park sensörleri, internet, görüntü algılama, yüz tanıma, istendiğinde dijital pano uygulamasıyla trafik durumu kontrol edilebilir ve istendiğinde bisiklet/otomobiller için şarj ünitesi modülü takılabilir akıllı sistemlerdir.

STARWING

Ofis Aydınlatma

İnsan odaklı aydınlatma sistemleri ile çalışan sağlığını önceliklendiren, farklı ve şık efektlerle noktasal ve bölgesel aydınlatma sağlayan LED armatürlerdir.

İÇ AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

DEKORATİF AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Sportif Alan Aydınlatması

Kapalı ve açık spor alanlarında gerekli noktasal aydınlatma çalışmaları yapılmış, çıkış açıları uygun, direk tipi karma projektörler ve yüksek tavan armatürleri ile gölge faktörü son derece iyi hesap edilmiş, naklen yayın ve video çekimlerine uygun gerekli ışık ısısı (Kelvin) sağlanması gereken LED aydınlatma sistemleridir.

APOLLO NOVA

ZEUS

Şehir Aydınlatma Sistemleri

Gerekli yol sınıflarına göre dizayn edilmiş olan, LED Şehir Aydınlatma Armatürleri kamu kurumlarının şartnamelerine göre dizayn edilmiş, reflektör sistemi LED açıları gözün eşik değeri hesaplanmış, zebra etkisi yaratmayacak, yüksek koruma sınıflı (IP) armatürler ile kurulan sistemlerdir.

STARWING

TRON

STARWAY

Peyzaj Alanları Aydınlatması

Peyzaj mimarisine uygun, materyallerin estetik aydınlatmasını sağlayan, yüksek koruma sınıflı (IP), yere gömme, bolard, glob, indirect, wallwasher tarzında dış mekan armatürleridir.

ZONE

Bina Dış Cephe Aydınlatması

Binanın mimari karakteristiğini ortaya çıkartacak, bina üzerinde mimari ışık efektleri sağlayacak, yüksek koruma sınıflı (IP), çeşitli otomasyon sistemlerine adapte edilebilen, aynı zamanda renk değiştirici özellikte (RGB) bina dış cephe aydınlatma sistemi armatürleridir.

PHOENIX COLOR

TRON

Bültenimize abone olun!

Ürünlerimiz, projelerimiz ve özel tekliflerimize dair güncellemelerimizi kaçırmayın.