Bölgenin en büyük aydınlatma endüstrisi fuarı Light Middle East, 15-17 Ekim 2019 tarihlerinde Dubai Trade Center’da gerçekleştirildi. 14.sü gerçekleşen fuar, Ortadoğu’nun aydınlatma tasarımı ve teknolojisi için önde gelen sergi, konferans ve ödül etkinliği oldu. 5000’den fazla ziyaretçiyi çeken etkinlik, sektörün profesyonellerine aydınlatma sektöründe dünya genelindeki son gelişmeleri ve teknolojileri yakından görme şansı verdi.

300’den fazla uluslararası marka ve tedarikçiye ev sahipliği yapan Light Middle East Fuarı’nda; sergi, dekoratif, mimari ve dış mekan aydınlatması dahil dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar aydınlatmaya dair en son yeniliklerini ve ürünlerini sergilediler. Serginin yanında iki günlük konferans programı ve uzman konuşmacılar ile düşünceler ve aydınlatma endüstrisi hakkındaki görüşler paylaşıldı.

FERMADA LED LIGHT olarak biz de standımız ile Dubai Light Middle East Fuarı’nda yer aldık. Dekoratif aydınlatma çeşitlerimizden, downlight modellerine, exproof ürünlerinden, endüstriyel ürünlere varan geniş ürün gamımızı tüm ziyaretçiler ile paylaştık. Sektördeki diğer isimler ile görüşme ve fikir alışverişi yapma imkânı sağladık. Yeni müşterilerimiz ve mevcut müşterilerimiz ile buluşma şansı yakaladık. Yoğun bilgilendirmelerimiz ile marka ve ürünlerimiz konusunda farkındalık sağladık. Stand dizaynımızdan, ürün gamımızın çeşitliliği ve kullanım alanlarının genişliğine kadar birçok müşterimizden olumlu dönüşler almanın haklı gururu ile Türkiye’ye döndük. Yeni motivasyonlar ile çalışmalarımıza hız verdik.

8 – 13 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek Almanya/Frankfurt Light+Building Fuarı’nda tekrar görüşmek üzere…